Toplu Alımlar ile Uygun Fiyatı Yakalamak İstermisiniz?

AracFırsat Hakkında

Araba fiyatları ülkemizde iç ve dış piyasalar, petrol fiyatları, enflasyon, sektörel üretim ve yatırım gibi kriterlere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Üretim maliyeti, lojistik, pazarlama, servis gibi önemli gider kalemleri belirlenen araba fiyatlarını oluşturan temel faktörlerdir. Nihai tüketiciye ulaşan fiyat etiketinde ise özellikle ülkemizde araç üzerindeki vergi yükü en belirleyici etkendir.

Tüm bunları üst üste koyduğumuzda arz talep dengesinide gözettiğimizde sıfır araçların liste fiyatının,iller arası fiyatların,hatta bayiler arası bile fiyatlar arasında ciddi farklar olduğunu farketmişsinizdir.

Bu farklılıkların araç teminin önündeki en büyük engel olarak görüyoruz.Bizlerde dahil Çevremizdeki bir çok kişinin bu sebeple araç alımından vazgeçtiğini gördük ve sizler için en uygun fiyatı bulmaya karar verdik.

Amacımız sıfır araç alıcılarını belirleyip toplu alışlar ile hem sizlere en yakın hemde en uygun araç fiyatını sunarak sizleri ve araba sektörünü korumak. 2. el piyasasındaki köpüğün kaldırılmasını sağlamak.